O nas – Smak życia
parallax background

O nas

Smak Życia


Walczymy z innymi podszywającymi się pod nas stronami - tworzą je osoby działające na szkodę naszej firmy. Zapewniamy, że fan page: “Smak Życia - dom weselny” o adresie @smakzyciadomweselny - jest jedynym oficjalny fanpage Domu Weselnego Smak Życia

Oferta Smaku Życia wyróżnia się spośród innych propozycji, istniejących na lokalnym rynku. Powierzając nam organizację przyjęcia otrzymają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi i możliwość spędzenia szczególnych chwil w zacisznej części podwarszawskiej miejscowości Wieliszew.


W Smaku Życia spędzą Państwo czas w stosownej do okoliczności atmosferze Elegancka, klimatyzowana i klasycznie urządzona sala, zapewni komfort nawet 220 gościom. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie muzyczne o parametrach akustycznych dostosowanych do obiektu. Podczas każdej uroczystości zapewniamy Państwu bezpieczeństwo, a Nasz personel zadba o Państwa wygodę.
Oferujemy 40 miejsc noclegowych dla Naszych gości oraz 50 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i miejsce parkingowe dla autobusu.
Niezaprzeczalnym atutem Smaku Życia jest samodzielne zaplecze gastronomiczne i możliwość przygotowania posiłków przez profesjonalną, stałą obsługę kucharską w pełni wyposażonej kuchni. Menu ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta, zapewniając bogaty zakres dań oraz ciast, które następnie przygotowywane są z najwyższą starannością i wyłącznie z wysokogatunkowych produktów.

Smak Życia w liczbach


220

ilość osób w sali

50

miejsc parkingowych

40

miejsc noclegowych

30

kilometrów od Warszawy