Sala weselna blisko Legionowa - Dom Weselny Smak Życia
parallax background

Klimatyczna sala weselna blisko Legionowa – Smak Życia

sala-weselna

Smak Życia to miejsce, które w swoich murach gościło już tysiące gości z Legionowa i okolic. Osoby, które szukają eleganckiej sali weselnej zdolnej pomieścić nawet ponad 200 osób doceniają nasz obiekt za przestronność, pyszne jedzenie oraz wyrafinowany wystrój. W cenie wesela są dekoracje:

  • pokrowce na krzesła,
  • bawełniane serwety,
  • świece na stołach,
  • dekoracje kwiatowe na stołach.

W ten sposób nie musisz dodatkowo płacić za dekoracje i martwić się wystrojem sali – wszystkim zajmiemy się my! A jeśli masz życzenie umieścić tu dodatkowe ozdoby, jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci to zorganizować.

Twoje miejsce na eleganckie przyjęcie

Elegancka sala weselna Smak Życia w Wieliszewie to miejsce, w którym wiele młodych par wkroczyło na wspólną drogę życia. Bawiąc się w gronie rodziny i przyjaciół mogli cieszyć się pięknym otoczeniem (wewnątrz i na zewnątrz) oraz wyjątkowym klimatem. Wpływ na niego ma nasz wykwalifikowany i zaangażowany personel zawsze gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania. Możesz nam zaufać, możesz mieć pewność, że w najdrobniejszych detalach zadbamy o podniosły nastrój na Twoim weselu.

Możemy zaoferować Ci różne pakiety imprez:

  • wesele na sali,
  • wesele na sali plenerowej.

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty wraz z cennikiem. Dowiedz się, co obejmują poszczególne pakiety, np. wiejski stół z lokalnymi specjałami, dekoracje kwiatowe, napis LED czy ścianka tiulowa.

Wyjątkowa przestrzeń do zabawy weselnej – Blisko Legionowa

Znajdująca się blisko Legionowa sala weselna jest idealnym miejscem do świętowania zaślubin. Gwarantuje to m.in. wyborne menu, na której składa się danie główne, kilka dań ciepłych, bufet, zimne przystawki, słodki stół, owoce na paterach, alkohole i inne napoje. To wszystko jest przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni, którzy spełniają życzenia gości, serując im nie tylko klasyczne, ale też wegańskie czy wegetariańskie menu.

Zapraszamy do rezerwacji sali weselnej wraz z noclegami dla gości (12 pokoi), w tym z wyjątkowym apartamentem dla nowożeńców.

Nasza sala pełni również funkcję sali bankietowej w okolicach Legionowa