Wesela i przyjęcia – Smak życia
parallax background

Wesela i przyjęcia

Wesela


Ten jedyny, niepowtarzalny dzień musi być perfekcyjny. Jesteśmy w pełni przygotowani aby pomieścić 220 Twoich najbliższych. Stoły okrągłe, czy prostokątne? Z naszą pomocą Wasz dzień będzie taki, jak sobie wymarzyliście.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą weselną.

Chcielibyśmy poinformować, że nasza oferta w formacie PDF, dostępna do pobrania, będzie obowiązywać również przez cały rok 2023. Pragniemy również podkreślić, że nie przewidujemy zmiany cen ani innych warunków oferty w najbliższym czasie.

Studniówki


Bal abiturientów to idealna okazja na odrobinę szaleństwa i zabawy do wczesnych godzin porannych. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafimy znaleźć idealny kompromis pomiędzy eleganckim balem, a młodzieńczym zrywem ku wolności. Bo w końcu, trzeba pożegnać szkołę średnią z przytupem, prawda?

Komunie


Pierwsze świadome zaproszenie Chrystusa do swojego serca, to wielka uroczystość rodzinna. I mamy tego ogromną świadomość! Komunie dzięki ogromnemu ogrodowi dadzą szansę na pełne zadowolenie uczestniczących w nich małych bohaterów, a także spokojne miejsce do rozmowy dla ich bliskich.

Chrzciny


Najważniejszy moment w życiu świeżo upieczonych rodziców zasługuje na profesjonalną i troskliwą opiekę. Organizując chrzciny w Smaku Życia będą Państwo pewni, że w trakcie imprezy nie zapomnimy o żadnym elemencie, a menadżer wraz z całą załogą zadba o właściwy nastrój.

Przyjęcia okolicznościowe


Rocznice ślubu, odnowienie przysięgi małżeńskiej, osiemnastki a także te smutniejsze okoliczności zorganizujemy z należytą powagą i precyzją. Bez względu na powód, z którego spotkacie się w naszych progach - stworzymy klimat, który zadowoli wszystkie gusta.

Imprezy firmowe


Jeśli szukasz miejsca na integrację swoich pracowników lub świętowanie kolejnego sukcesu firmowego, nie tylko całym zespołem będziemy Wam towarzyszyć ale i także przygotujemy specjalne atrakcje. Do dyspozycji mamy ich cały wachlarz, więc możesz być pewien, że to będzie wyjątkowy dzień!

Zainteresowany ofertą?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dziś! Pomożemy Ci zorganizować przyjęcie z Twoich snów!