Sala bankietowa Marki - Sala w okolicach Marek

Sala bankietowa Marki

sala-bankietowa

Każda impreza okolicznościowa jest inna, i każda zasługuje na specjalną oprawę. Dom weselny Smak Życia zajmie się obsługą takiego wydarzenia, bo zawsze jesteśmy na to przygotowani, i wiemy też jak ważne jest dobranie właściwego personelu – u nas, wszystko jest przygotowane doskonale, a nasza sala bankietowa w Wieliszewie cieszy się ogromną popularnością także wśród klientów w Markach.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wesele, chrzciny, komunię lub imprezę firmową – dobrze trafiłeś! Smak Życia to miejsce tworzone z pasją, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi klienci powracają do nas z kolejnymi wydarzeniami, które chcą zorganizować w naszej Sali bankietowej.

Najlepsza sala bankietowa koło Marek

Sala weselna Marki to Smak Życia – idealne miejsce na każdą imprezę. Nasza sala bankietowa zlokalizowana jest w pobliskim Wieliszewie, co oznacza dogodny dojazd dla wszystkich gości z Marek i okolic, a to bardzo ważne, jeśli zależy nam na pełnej opiece nad zaproszonymi przez nas członkami rodziny, przyjaciół czy pracowników firmy. Do naszej Sali bankietowej szybko dojedziesz własnym autem, taksówką, a nawet komunikacją miejską.

Organizacją imprez okolicznościowych zajmujemy się od wielu lat, dlatego niestraszne nam większe imprezy rodzinne, jak wesela, komunie, chrzciny czy okrągłe rocznice ślubów, jak i mniej radosne okoliczności, jak spotkania pożegnalne. Nasza obsługa zachowuje pełen profesjonalizm – jest do twojej dyspozycji zawsze gdy tego potrzebujesz, ale niewidoczna by nie przeszkadzać twoim gościom.

Sala bankietowa Marki – dla szkół i dla firm

Dom weselny Smak Życia to również doskonałe miejsce do organizacji studniówki – bez problemu pomieścimy w naszej Sali bankietowej ponad 200 osób, dzięki czemu wszyscy uczniowie zatańczą poloneza, a następnie oddadzą się wspanialej imprezie pożegnalnej w szkole. 

Doskonała sala bankietowa to również dobre miejsce by zorganizować u nas imprezę firmową – integrację, wigilię lub szkolenie. Zapewniamy wspaniały i smaczny catering, dbamy też o komfort wszystkich gości zapewniając napoje ciepłe i gorące. 

Zapraszamy do naszej Sali bankietowej w Wieliszewie wszystkie osoby z Marek, które szukają doskonałego miejsca do organizacji większej imprezy okolicznościowej. Gwarantujemy pełne i profesjonalne wsparcia od początku planowania po zakończenie imprezy. Pomożemy w dobraniu właściwych dekoracji czy cateringu – dla nas niemożliwe nie istnieje, a nasz dom weselny otwarty jest dla wszystkich.