Sala bankietowa Legionowo - Sala w okolicach Legionowa
parallax background

Sala bankietowa Legionowo

sala-bankietowa

Planujesz wesele, komunię, chrzciny, a może okrągłą rocznicę ślubu lub imprezę firmową i szukasz dobrego miejsca? Nasza sala bankietowa w Wieliszewie to doskonała propozycja dla wszystkich mieszkających w pobliskim Legionowie – dogodny dojazd to podstawa udanej imprezy.

Bez względu na okoliczności wydarzenia w naszej Sali bankietowej możesz liczyć na wsparcie naszego personelu, który pomoże ci w organizacji imprezy. Zapewnimy odpowiedni catering, ale też i przemiłą obsługę która pomoże w organizacji przyjęcia, jak i będzie tuż obok w trakcie.

Imprezy okolicznościowe w Sali bankietowej Legionowo 

Nasza sala bankietowa przygotowana jest na ponad 200 gości, a to oznacza że bez problemu zorganizujesz u nas każdą imprezę. Jesteśmy przygotowani na studniówki – przyszli maturzyści bez problemu zatańczą u nas poloneza, a następnie rozpoczną świętowanie. Sala w Legionowie gotowa jest również na przyjęcie gości biznesowych – szukasz idealnego miejsca na firmową integrację, albo wigilię w okolicach Legionowa? Zapraszamy do nas!

Sala bankietowa Smak Życia w Wieliszewie to profesjonalne wsparcie – pomagamy w organizacji imprez od podstaw dopasowując naszą salę do okoliczności oraz do twoich wymagań, zaspokajając gusta nie tylko twoje, ale również twoich gości.

Profesjonalna obsługa na każdej imprezie

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim wyjątkowa obsługa. Nasz personel to doskonale przeszkolona załoga, która zawsze jest obok ciebie gdy tego potrzebujesz, a niewidoczna gdy dobrze się bawisz. Od naszego pierwszego spotkania staramy się sprostać twoim oczekiwaniom przygotowując wspólnie z tobą plan imprezy, jak i całą otoczkę.

Dom weselny Smak Życia w Wieliszewie to doskonałe miejsce do zorganizowania imprezy okolicznościowej. Jeśli planujesz wesele w okolicach Legionowa, skontaktuj się z nami już dzisiaj – sala weselna Legionowo czeka na twoich gości o każdej porze roku by pomóc ci zorganizować ten niezwykły dzień zgodnie z twoimi marzeniami. Po umówieniu wizyty zapraszamy do naszego lokalu na oględziny i wspólne planowanie najlepszej imprezy w twoim życiu w naszej wyjątkowej Sali bankietowej!