Sala bankietowa Zegrze - Sala w okolicach Zegrza
parallax background

Sala bankietowa Zegrze

sala-bankietowa

Myślisz o organizacji dużej imprezy i szukasz idealnej Sali bankietowej w Zegrzu? Dom Weselny Smak Życia to idealna opcja. Organizacja przyjęć to dla nas chleb powszedni – posiadamy znakomicie przeszkoloną załogę, jesteśmy zawsze gotowi by pomóc w organizacji każdego wydarzenia. Nasza sala pomieści ponad 200 osób, dlatego też możesz u nas zorganizować zarówno chrzciny swojego dziecka, wesele, jak i firmową integrację.

Sala bankietowa w okolicach Zegrza to doskonałe miejsce by połączyć ze sobą bliskość dużej aglomeracji, świetny dojazd oraz urzekające widoki – wszystko to znajdziesz w Wieliszewie, gdzie mieści się nasza sala, czyli tuż obok Zegrza.

Imprezy rodzinne w Sali bankietowej – Zegrze

Mieszcząca się w Wieliszewie Sala Bankietowa to doskonała lokalizacja dla osób mieszkających w Zegrzu i okolicach. Jesteśmy przygotowani na różnego rodzaju przyjęcia – chrzciny i komunie, jak i wesela czy rocznice ślubu. Zajmiemy się również organizacją pożegnań twoich bliskich dbając o komfort twoich gości.

Nasz doskonale przeszkolony personel jest zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz, a niewidoczny gdy chcesz się dobrze bawić lub w zadumie wspominać swoich bliskich. Staramy się dopasować nasze otoczenie do rodzaju imprezy, tak aby spełniła ona twoje oczekiwania.

Służymy też pomocą w doborze dekoracji oraz menu, które chcesz podać na swoim przyjęciu – zależy nam, aby nasza Sala bankietowa spełniła wszystkie twoje oczekiwania.

Sala bankietowa Zegrze – idealne miejsce na imprezę firmową

Organizacja imprezy firmowej to doskonała okazja do wspólnej integracji oraz szkoleń, które można przeprowadzić nie tylko w budynku, lecz też na świeżym powietrzu. Nasza sala bankietowa pomieści wszystkich twoich pracowników, a urokliwe okolice zalewu Zegrzyńskiego to świetna okazja do różnego rodzaju form rywalizacji na świeżym powietrzu.

Do naszej Sali zapraszamy również licealistów – to właśnie w naszej Sali bankietowej w okolicach Zegrza możecie przygotować swoją wymarzoną osiemnastkę lub bawić się na studniówce.

Sala bankietowa w Wieliszewie to miejsce, w którym spełnisz swoje marzenia o najlepszym przyjęciu. Zapewniamy opiekę od A do Z i wspieramy cię od naszego pierwszego spotkania, aż po zakończenie imprezy. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz – Dom Weselny Smak Życia to idealne miejsce na organizację każdego rodzaju imprezy w okolicach Zegrza.