Sala na chrzciny Legionowo Wieliszew Zegrze
parallax background

Sala na chrzciny

sala-na-chrzciny

Przyjęcie chrztu świętego to bardzo ważny moment w życiu nie tylko malucha, ale też i całej rodziny. Takie wydarzenie warto uczcić małym przyjęciem lub rodzinnym obiadem, który możecie zorganizować w naszym Domu Weselnym Smak Życia. Nasz personel zadba o najdrobniejsze szczegóły – nie tylko wspaniałą aurę, ale też i radosną atmosferę nie przeszkadzając jednocześnie w celebracji tak ważnego sakramentu.

Sala na chrzciny Smak Życia to również wspaniała oferta obiadowa – wspólnie z rodzicami przygotujemy nie tylko doskonałe drugie danie, ale też zadbamy o przystawki, które przypadną do gustu gościom nawet z najbardziej wysublimowanym podniebieniem – zarówno tym najmłodszym, jak i nieco starszym, którzy cenią sobie klasyczne polskie smaki.

Sala na chrzciny – Wieliszew

Dom Weselny Smak Życia położony jest w malowniczym Wieliszewie, dlatego też nasza sala na chrzciny to doskonała lokalizacja także dla mieszkańców Legionowa oraz Zegrza. Dobra komunikacja, a także bliskość zalewu oraz przepiękne rozlewiska sprawiają, że nasza sala jest chętnie wybierana przez rodziców, którzy organizują przyjęcie z okazji chrzcin dla swoich dzieci. Opinie naszych gości mówią same za siebie – Dom Weselny Smak Życia to miejsce przyjazne całym rodzinom!

Po rodzinnym spotkaniu warto wybrać się na spacer, podczas którego zorganizowana zostanie sesja zdjęciowa w otoczeniu natury, która zachwyca rozlewiskami i starodrzewem. Wieliszew położony jest w okolicach popularnego Zalewu Zegrzyńskiego, jak i Legionowa, dlatego to miejsce, które pokochają dosłownie wszyscy goście – zarówno latem, jak i zimą zachwyceni niesamowitym spokojem i magiczną aurą.

Miejsce dopasowane do twoich potrzeb, czyli idealna sala na chrzciny

Doświadczenie naszego personelu w organizacji wyjątkowych uroczystości sprawia, że nasza sala na chrzciny to doskonały wybór dla osób z Legionowa, Wieliszewa oraz Zegrza. Zadbamy o najdrobniejsze szczegóły przemieniając nasze stoły w magiczne i smakowite zakątki, które z pewnością skuszą aromatami nawet najbardziej wybrednych gości. Dom Weselny Smak Życia to przecież miejsce, w którym wiemy czym jest celebracja najważniejszych chwil w naszym życiu!

Naszą ofertę dostosowujemy zawsze do potrzeb naszych klientów – uwzględniamy w niej nie tylko dekoracje, ale również menu, które musi odpowiadać wszystkim gościom. Nie zabraknie u nas nowoczesności oraz tradycyjnych smaków, które z pewnością znajdą swoich amatorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do odwiedzin by zasmakować prawdziwych smaków życia!