Sala weselna Jachranka, Wieliszew
parallax background

Sala weselna – Smak Życia

sala-weselna

Organizacja idealnego wesela to duże wyzwanie! W tym wyjątkowym dniu znaczenie mają najdrobniejsze szczegóły – dekoracje, atrakcje, dobre menu, ale też i lokalizacja Sali weselnej. Dom Weselny Smak Życia pomoże ci w zadbaniu o każdą z tych rzeczy – jak?

Nasza sala weselna mieści się w Wieliszewie, a zatem miejscu, z którego niedaleko Jachranki. Dobra komunikacja sprawia, że bez problemu dojadą do nas również goście z położonej niedaleko Warszawy, którzy cenią sobie bliskość natury i kameralne otoczenie.

Sala weselna w Wieliszewie

Dom Weselny w Wieliszewie Smak Życia, to miejsce które oczaruje cię już od progu! W naszej Sali weselnej jesteśmy w stanie zorganizować wesele do 220 osób zapewniając wszystkim gościom swobodę ruchów przy stołach ułożonych w klasyczną podkowę lub przy okrągłych, które idealnie wpiszą się w stylistykę modnego przyjęcia.

Sala weselna jest przestronna, ale co najważniejsze – od początku do końca możesz liczyć na naszą obsługę! Pomożemy ci nie tylko w ułożeniu stołów, ale zadbamy też o nienaganny wystrój całej Sali, w tym o kwiaty, które przystroją stoły, jak i roztoczą przyjemny zapach zachęcający do wyjątkowej celebracji.

Ślub plenerowy w Sali Weselnej

Jeśli marzysz o wyjątkowym ślubie plenerowym – jesteśmy go w stanie dla ciebie przygotować! Specjalnie na twoje życzenie zajmiemy się salą, w której odbędzie się wymarzony ślub cywilny. Spełnimy wszystkie wymagania urzędowe, a do tego dobierzemy dodatki tak, aby wpisały się w twoją wizję, bo wiemy że ten wyjątkowy dzień ślubu i wesela, jest dla ciebie najważniejszy!

Menu i dekoracje Sali weselnej

Przyjęcie po ślubie to jeden z najwspanialszych momentów tego dnia, który będziecie celebrować z rodziną i znajomymi. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was wyjątkowe menu, które możesz dowolnie miksować wybierając te dania, które według ciebie najlepiej wpiszą się w gusta twoich gości. Dodatkowo specjalnie dla ciebie przygotujemy wiejski stół, jak i słodki zakątek, który osłodzi czas w przerwie tanecznej.

Sala weselna w Smaku Życia zostanie również przygotowana zgodnie z twoimi marzeniami – zadbamy nie tylko o kwiaty, ale też i drobne dodatki, które sprawią, że ten dzień będzie naprawdę najwspanialszym dniem w twoim życiu!

Dom Weselny Smak Życia oferuje również noclegi – nie tylko dla Młodej Pary, ale również dla gości oraz obsługi. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ogólną ofertą, którą dopasujemy do twoich indywidualnych potrzeb. Nasza sala weselna w Wieliszewie:

  • przygotowana jest na wesela do 220 gości;
  • posiadamy 12 pokoi;
  • dostosujemy menu do twoich potrzeb;
  • dobierzemy dekoracje, dzięki którym ten dzień naprawdę będzie wyjątkowy!